Lázně duševní

Myšlenkologie

Audio kurz

Zdraví duše v zrcadle pěti elementů
aneb
Jaké myšlenky, pocity, postoje a činy uzdravují naši duši

Je mnoho úžasných zdrojů a informací k tomu, abychom věděli, jak se můžeme stravovat, či léčit své tělo podle zásad tradiční čínské medicíny. Pokud se do vod TČM ponoříte, vždy tam nejdete poznámku typu: s elementem dřeva jsou spojené játra a žlučník, dále kreativita a emoce agresivity, vzteku... byliny, cvičení i strava je poměrně dobře zmapovaná. Ale co si počít s emocemi? Co se vztekem, jak ho zjemnit, aniž bychom ho potlačili? A proč ve mně vlastně vzniká? Můžu to nějak ovlivnit? Jak probudit kreativitu? Jak se nebát chyby?... atd. A to je důvod, proč jsem se pustila do tohoto projektu. Chci vám nabídnout možnosti, jak pracovat se sebou, aby byla skládačka zdraví úplná. Jak ke stravě, bylinám, akupunktuře a cvičení můžete přidat i uzdravení myšlenek, s nimi propojené pocity, postoje a činy.

Hlavní myšlenka celého audio-projektu byla, aby si každý člověk, který se z jakéhokoliv důvodu rozhodne na sobě pracovat, dokázal co nejvíce pomoci sám. Myslím si, že schopnost si pomoci je v každém z nás, jenom je potřeba ji trochu potrénovat :-)

Tento audiokurz pro vás připravuji po jednotlivých částech – jednotlivých elementech tak, je vnímá tradiční čínská medicína. Přestože je tento projekt v procesu tvoření, rozhodla jsem se nečekat až bude celý, ale chci vám zde nabídnout jednotlivé části vždy hned jakmile spatří světlo světa. Vnímám, že se nacházíme v době, kdy je leckdy nejvzácnější vyznat se sami v sobě a něco se sebou dělat. Není tedy čas na čekání :-)

Už teď můžete tedy nahlédnout do prvního z pěti dílů Nazvala jsem jej Obnovení síly jezera aneb Jaké myšlenky pocity, postoje a činy uzdravují náš ledvinový okruh a element vody.

Velmi brzy se můžete těšit na okruh jater ve spojení s elementem dřeva, pak přijde na řadu srdce a jeho oheň, dále část posilující element země a okruh sleziny a nakonec díl, díky kterému více poznáte a uzdravíte element kovu a svůj plicní okruh.

Obnovení síly jezera

aneb Jaké myšlenky, pocity, postoje a činy uzdravují náš ledvinový okruh a element vody

Co se naučíte:

  • Vnímat, jak element vody ovlivňuje každodenní život.
  • Chápat mechanismy myšlenek a pocitů, které odčerpávají vaší životní sílu a naučíte se, jak je můžete měnit. (strach, sebe odsuzování, neodpuštění, neochota... atd.)
  • Pomáhat sami sobě, aby vám se sebou bylo hezky a praktikovat sebelásku v praxi každého dne.
  • Pracovat se strachem, s odpuštěním, či s pocity viny v každodenní praxi.
  • Porozumět tomu, proč vás někdo štve a proč někoho obdivujete a hlavně, v čem jsou tito lidé pro vás požehnáním.
  • Bude se vám dobře usínat při meditaci, která posiluje sílu ledvin a elementu vody.

Oblažíte svoji duši i tělo a získáte velké množství inspirací, jak si zpříjemnit každý den.

Cena kurzu: 1 490 Kč

Vyzkoušejte si zdarma některé ukázkové kapitoly.
Před zobrazením volných kapitol anebo zakoupením kurzu je potřeba se nezávazně registrovat. Pokud jste se již zaregistrovali tak se pouze přihlásíte.